Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Zdarzenie drogowe na DW235

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 10 lipca 2023 r.

Dziś, tj. 10.07.2023 kilka minut po godzinie 11:00 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do wypadku drogowego na DW235 na wysokości miejscowości Parowa.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz jednego pojazdu ciężarowego. W wyniku przeprowadzonego rozpoznania ustalono, że jeden z pojazdów biorących udział w zdarzeniu zasilany jest hybrydowym zespołem napędowym. Na szczęście żadna z osób podróżujących nie odniosła obrażeń.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu i rozpoznaniu miejsca zdarzenia, dezaktywacji pojazdu hybrydowego oraz udrożnieniu ruchu drogowego. Na czas prowadzonych działań droga w miejscu zdarzenia była zablokowana.
Po około 2 godzinach nasz zastęp wrócił do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Męcikał - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Kłodawa - GLM 8 Ford
JRG Chojnice - GBA 2,5/25 Renault
JRG Chojnice - GCBA 5/32 Man
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Chojnice
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 957 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 384