Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 roku. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny.


Zebranie sprawozdawcze za rok 2023

Z życia jednostki - niedziela, 25 lutego 2024 r.

W sobotę 24.02.2024 o godzinie 17:00 odbyło się walne zebranie sprawozdawcze, podczas którego podsumowano rok 2023 oraz przedstawiono plany na rok 2024.

Zebranie zaczęło się od przywitania wszystkich zaproszonych gości, a byli nimi:
- Burmistrz Brus - Pan Witold Ossowski
- Zastępca dowódcy JRG w Chojnicach - st. kpt. Arkadiusz Kulesza
- Prezes Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP - dh Marek Buza

Następnie przystąpiono do wybrania przewodniczącego zebrania, przedstawieniu sprawozdań za rok 2023 oraz przedstawieniu planów na rok bieżący. Wręczono także świadczenia ratownicze druhom. Wyróżniono spośród nich 10 strażaków, którzy w ubiegłym roku brali udział w największej ilości zdarzeń.

Na koniec oddano głos przybyłym gościom. Pierwsi zabrali głos mundurowi - st. kpt. Arkadiusz Kulesza, dh Marek Buza oraz inżynier nadzoru Nadleśnictwa Rytel Tomasz Orzłowski będący jednocześnie strażakiem naszej jednostki. Panowie podziękowali za trud i zaangażowanie we włożoną pracę nad bezpieczeństwem naszego regionu oraz nienaganną współpracę.
Następnie głos zabrał Pan Witold Ossowski - Burmistrz Brus. Włodarz także podziękował za naszą pracę i świetną współpracę. Momentem, na który wszyscy zgromadzeni czekali było oświadczenie na temat rozbudowy naszej remizy. Możemy powiedzieć krótko, że nasze marzenia się powoli spełniają, a w najbliższych dniach ma zostać wyłoniony projektant, który przygotuje nowy projekt budynku. Jak przyznał sam Burmistrz "... remiza jest w bardzo dobrym miejscu, na samym wjeździe do miasta. Dlatego budynek ma być nowoczesny i estetyczny, współgrający z pozostałymi obiektami...". Nie możemy się doczekać rozwoju sytuacji.
 
Po zakończeniu części oficjalnej odbył się poczęstunek.


<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 825 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 788