Dzisiaj jest poniedziałek, 17 lutego 2020 roku. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza.


Interwencje OSP Brusy


Brusy, Powitanie Lata - zabezpieczenie przejazdu parady

Interwencje OSP Brusy - sobota, 15 czerwca 2013 r.
Brusy, Powitanie Lata - zabezpieczenie przejazdu parady

W dniu dzisiejszym dwa zastępy z OSP Brusy brały udział w zabezpieczeniu trasy przejazdu parady, która odbyła się z okazji Powitania Lata oraz 25-lecia Miasta Brusy.Brusy, potrącenie

Interwencje OSP Brusy - piątek, 14 czerwca 2013 r.
Brusy, potrącenie

Kwadrans po godzinie 8:00 zastęp SLRt Ford Trasit z bruskiej OSP zadysponowany został do zdarzenia drogowego, które miało miejsce przy ul. Chełmowskiej w Brusach - samochód osobowy potrącił osobę prowadzącą pracę związaną z wywozem śmieci przez śmieciarkę.

Czytaj więcej...


Gacnik, pożar słupa energetycznego

Interwencje OSP Brusy - piątek, 31 maja 2013 r.

W dniu dzisiejszym, kilka minut po godzinie 20:00 zastęp GCBA 5/24 Jelcz z OSP Brusy zadysponowany został do pożaru jednego ze słupów energetycznych, znajdujących się w pobliżu budynków rozdzielni energetycznej w Gacniku.

Czytaj więcej...


Trasa Kosobudy - Czersk, pożar samochodu dostawczego

Interwencje OSP Brusy - środa, 29 maja 2013 r.
Trasa Kosobudy - Czersk, pożar samochodu dostawczego

Kilkanaście minut przed południem, otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze samochodu dostawczego na trasie pomiędzy Kosobudami i Czerskiem. Do działań zadysponowane zostały zastępy SLRt oraz GCBA 5/24.

Czytaj więcej...


Gacnik, potrącenie rowerzysty

Interwencje OSP Brusy - piątek, 24 maja 2013 r.
Gacnik, potrącenie rowerzysty

W dniu dzisiejszym, kilkanaście minut przed godziną 15:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty na trasie Brusy-Zalesie, na wysokości miejscowości Gacnik.

Czytaj więcej...


Brusy, kolizja dwóch pojazdów

Interwencje OSP Brusy - sobota, 18 maja 2013 r.

W dniu dzisiejszym, około godziny 10:30 zastęp SLRt Ford Transit zadysponowany został do kolizji dwóch pojazdów na ulicy Pocztowej w Brusach.

Czytaj więcej...


Brusy, potrącenie motorowerzysty

Interwencje OSP Brusy - piątek, 17 maja 2013 r.

W dniu dzisiejszym, kilkanaście minut po godzinie 14:00 zastęp SLRt Ford Transit zadysponowany został do zdarzenia na ulicy Gdańskiej w Brusach.

Czytaj więcej...


Lubnia, kobieta w stanie bezpośredniego zagrożenia życia

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 9 maja 2013 r.

W dniu dzisiejszym, kwadrans przed godziną 14:00 zastęp SLRt Ford Transit, na prośbę dyspozytora Pogotowia Ratunkowego zadysponowany został do miejscowości Lubnia. Pomocy oczekiwała 55-letnia kobieta, u której doszło do zakrztuszenia, a następnie utraty oddechu i przytomności. Najbliższy wolny zespół ratownictwa medycznego znajdował się w Czersku, zaś czas dojazdu zastępu z OSP Brusy do Lubni mógł okazać się szybszy, i tak też się stało.

Czytaj więcej...


Brusy, pożar kontenera na śmieci

Interwencje OSP Brusy - piątek, 3 maja 2013 r.

Kilka minut po godzinie 7:00 otrzymaliśmy informację o palącym się kontenerze ze śmieciami na terenie cmentarza w Brusach. Na miejsce udał się zastęp GCBA 6/32 Jelcz, który ugasił palące się wewnątrz kontenera śmieci.

Apelujemy o rozwagę podczas wyrzucania zniczy i wkładów do śmietników. Przed ich wyrzuceniem należy bezwzględnie upewnić się, że znicz został całkowicie zgaszony.Trasa Brusy - Kosobudy, dachowanie pojazdu

Interwencje OSP Brusy - środa, 1 maja 2013 r.

W dniu 01.05.2013 r., kilkanaście minut po godzinie 22:00 zastęp SLRt Ford Transit zadysponowany został do wypadku, który miał miejsce na odcinku Brusy - Kosobudy.

Czytaj więcej...


<<  <    18 19 20 21 22  [23]  24 25 26 27 28    >  >>
Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 846 155