Dzisiaj jest poniedziałek, 17 lutego 2020 roku. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza.


Interwencje OSP Brusy


Trasa Brusy - Żabno, wypadek drogowy

Interwencje OSP Brusy - sobota, 28 lipca 2012 r.
Trasa Brusy - Żabno, wypadek drogowy

W dniu dzisiejszym, kilka minut przed godziną 10:00, zastępy SLRt oraz GCBA 5/24 z OSP Brusy zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na odcinku Brusy - Żabno. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż samochód osobowy LANCIA uderzył w przydrożne drzewo. 

Czytaj więcej...


Brusy, potrącenie osoby na wózku inwalidzkim

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 16 lipca 2012 r.

W dniu dzisiejszym zastęp SLRt z OSP Brusy zadysponowany został na ulicę Gdańską, gdzie pod jednym ze sklepów doszło do potrącenia osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim.

Czytaj więcej...


Zimna Kawa - wypadek drogowy

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 12 lipca 2012 r.
Zimna Kawa - wypadek drogowy

W dniu 12.07.2012 r., około godziny 17:20, zastęp SLRt OSP Brusy zadysponowany został do wypadku drogowego w miejscowości Zimna Kawa. Na miejscu okazało się, iż samochód osobowy VW Golf wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Czytaj więcej...


Swornegacie, pożar zabudowań po uderzeniu pioruna

Interwencje OSP Brusy - środa, 11 lipca 2012 r.
Swornegacie, pożar zabudowań po uderzeniu pioruna

W dniu dzisiejszym, kwadrans po godzinie 15:00 zastęp GCBA 6/32 Jelcz został zadysponowany do pomocy w gaszeniu pożaru zabudowań gospodarczych oraz agroturystycznych w miejscowości Swornegacie (Gmina Chojnice). Na miejscu działały już zastępy z JRG Chojnice oraz OSP gminy Chojnice oraz Konarzyny.

Czytaj więcej...


Brusy, "Pali się człowiek"

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 8 lipca 2012 r.
Brusy, "Pali się człowiek"

Tak właśnie brzmiała informacja, którą otrzymał dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach kilkanaście minut po godzinie 10:00. Chwilę później zastęp SLRt Ford Transit był już w drodze na miejsce zdarzenia, które miało miejsce na jednej z posesji przy placu Jana Pawła II w Brusach.

Czytaj więcej...


Gmina Brusy, usuwanie skutków przejścia silnej ulewy i burzy

Interwencje OSP Brusy - piątek, 6 lipca 2012 r.

Strażacy z Brus, od godziny 6:50 zmagali się ze skutkami przejścia nad Brusami i okolicami potężnych ulew i burz. Łącznie interweniowaliśmy 15 razy - interwencje dotyczyły pompowania wody z zalanych przez nadmiar opadów budynków oraz usuwanie przewróconych drzew.

Działania zakończono chwilę przed godziną 21:00.Brusy, przygotowanie lądowiska dla śmigłowca LPR

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 25 czerwca 2012 r.

W dniu dzisiejszym zastępy SLRt oraz GCBA 5/24 z OSP Brusy zostały zadysponowane do przygotowania oraz zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca LPR. Śmigłowiec wezwany został przez dyspozytora pogotowia ratunkowego na prośbę ratowników medycznych zajmujących się 2-letnim dzieckiem, które uległo silnemu zatruciu. Niestety, z uwagi na panujące nad Brusami warunki atmosferyczne, śmigłowiec udał się na lądowisko w Chojnicach i tam też przejął pacjenta od zespołu ratownictwa medycznego.Brusy, udzielenie pierwszej pomocy

Interwencje OSP Brusy - sobota, 23 czerwca 2012 r.

W dniu dzisiejszym o godzinie 13:00 zastęp SLRt z OSP Brusy został zadysponowany do jednego z Bruskich sklepów, na terenie którego doszło do zasłabnięcia i utraty przytomności przez jedną z klientek. Najbliższy wolny zespół ratownictwa medycznego znajdował się w Czersku.

Czytaj więcej...


Brusy, ćwiczenia ze sprzętem ratowniczym

Interwencje OSP Brusy - piątek, 22 czerwca 2012 r.

W dniu dzisiejszym, w godzinach od 17:00 do 20:00 na placu przy ulicy Sportowej w Brusach odbyły się ćwiczenia dla strażaków OSP Brusy. Składały się z wykładu oraz części praktycznej, której najważniejszą częścią były ćwiczenia z narzędziami hydraulicznymi, które odbyły się na dwóch dostarczonych na miejsce ćwiczeń wrakach pojazdów.Brusy, ćwiczenia w nowym budynku Gimnazjum

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 21 czerwca 2012 r.

W dniu dzisiejszym, w godzinach 11:00 - 12:00 w nowym budynku Gimnazjum w Brusach odbyła się próbna ewakuacja oraz ćwiczenia służb ratunkowych.

Czytaj więcej...


<<  <    23 24 25 26 27  [28]  29 30 31 32 33    >  >>
Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 846 167