Dzisiaj jest środa, 18 września 2019 roku. Imieniny Ireny, Irminy, Stanisława.

Interwencje OSP Brusy


Brusy, ćwiczenia w nowym budynku Gimnazjum

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 21 czerwca 2012 r.

W dniu dzisiejszym, w godzinach 11:00 - 12:00 w nowym budynku Gimnazjum w Brusach odbyła się próbna ewakuacja oraz ćwiczenia służb ratunkowych.

Czytaj więcej...


Brusy, zabezpieczenie trasy przejazdu parady motocykli - Powitanie Lata

Interwencje OSP Brusy - piątek, 15 czerwca 2012 r.

W dniu dzisiejszym zastępy SLRt oraz SLKw brały udział w zabezpieczeniu przejazdu parady motocykli zorganizowanej z okazji imprezy Powitania Lata. W tym roku trasa przejazdu prezentowała się następująco: Pizzeria Pablo - ul. Pocztowa - ul. Szkolna - ul. Chełmowska - ul. Wojska Polskiego - ul. Gdańska - ul. 2 Lutego - ul. Kalwaryjna - ul. Słoneczna - Ul. Kwiatowa - ul. Dworcowa - Pizzeria Pablo.Czyczkowy, mężczyzna w stanie ataku padaczki

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 28 maja 2012 r.

W dniu dzisiejszym, około godziny 15:30 został zadysponowany do miejscowości Czyczkowy. Przy jednym ze sklepów znajdował się mężczyzna, który dostał ataku padaczki. Najbliższy wolny zespół ratownictwa medycznego znajdował się w Chojnicach. Na szczęście przed naszym przyjazdem atak ustał.

Czytaj więcej...


Teren gminy Brusy, usuwanie połamanych drzew po przejściu burzy

Interwencje OSP Brusy - sobota, 19 maja 2012 r.

Na przełomie dni 18 i 19 czerwca 2012 roku zastęp GCBA 5/24 Jelcz z OSP Brusy brał udział w usuwaniu skutków przejścia silnej burzy nad terenem naszej gminy. Usuwano przewrócone drzewa na trasie Zalesie - Lubnia oraz Kosobudy - Czersk.Trasa Brusy - Żabno, wypadek drogowy

Interwencje OSP Brusy - sobota, 12 maja 2012 r.

W dniu dzisiejszym, kwadrans przed godziną 17:00 zastęp SLRt Ford Transit z OSP Brusy zadysponowany został do wypadku drogowego, który miał miejsce na trasie Brusy - Żabno.

Czytaj więcej...


Jezioro Kruszyn, poszukiwania osoby zaginionej

Interwencje OSP Brusy - sobota, 12 maja 2012 r.

W dniu dzisiejszym, kilka minut po godzinie 17:00, zastęp SLKw Lublin II wraz z sześcioma ratownikami został zadysponowany do pomocy przy poszukiwaniu osoby, która najprawdopodobniej wypłynęła na jezioro Kruszyn i nie powróciła na brzeg.

Czytaj więcej...


Brusy, pożar samochodu osobowego

Interwencje OSP Brusy - piątek, 11 maja 2012 r.

W dniu dzisiejszym, pół godziny po północy zastęp GCBA 5/24 Jelcz zadysponowany został do pożaru samochodu osobowego na jednej z posesji przy ul. Słonecznej.

Czytaj więcej...


Zabezpieczenie X Rajdu rowerowego

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 3 maja 2012 r.

W dniu dzisiejszym dwa zastępy z OSP Brusy brały udział w zabezpieczaniu trasy oraz przejazdu corocznego Rajdu Rowerowego, który odbywa się z okazji dnia 3 Maja. W tym roku rajd przebiegał przez Brusy - Gliśno - Lubnia - Leśno - Czapiewice - Brusy. W rajdzie brało udział około 130 osób.

Zabezpieczeniem zajmowało się 12 strażaków oraz 3 policjantów.

Relacja z Rajdu znajduje się w serwisie internetowym Brusy.plMęcikał Dąbrówka, pożar traw

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 24 kwietnia 2012 r.

Około godziny 22:30 zastępy GCBA 5/24 Jelcz i GCBA 6/32 Jelcz zostały zadysponowane do pożaru traw przy osiedlu "Nad Jeziorkiem".

Czytaj więcej...


Brusy, pożar kontenera na śmieci

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 15 kwietnia 2012 r.

Kwadrans przed 12:00 otrzymaliśmy informację o palącym się kontenerze ze śmieciami na terenie cmentarza w Brusach. Na miejsce udał się zastęp GCBA 6/32 Jelcz, który ugasił palące się wewnątrz kontenera śmieci.

Apelujemy o rozwagę podczas wyrzucania zniczy i wkładów do śmietników. Przed ich wyrzuceniem należy bezwzględnie upewnić się, że znicz został całkowicie zgaszony.<<  <    22 23 24 25 26 27  [28]  29 30 31 32    >  >>
Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 770 142