Dzisiaj jest poniedziałek, 30 marca 2020 roku. Imieniny Amelii, Dobromira, Leonarda.


Interwencje OSP Brusy


Brusy, potrącenie motorowerzysty

Interwencje OSP Brusy - piątek, 17 maja 2013 r.

W dniu dzisiejszym, kilkanaście minut po godzinie 14:00 zastęp SLRt Ford Transit zadysponowany został do zdarzenia na ulicy Gdańskiej w Brusach.

Czytaj więcej...


Lubnia, kobieta w stanie bezpośredniego zagrożenia życia

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 9 maja 2013 r.

W dniu dzisiejszym, kwadrans przed godziną 14:00 zastęp SLRt Ford Transit, na prośbę dyspozytora Pogotowia Ratunkowego zadysponowany został do miejscowości Lubnia. Pomocy oczekiwała 55-letnia kobieta, u której doszło do zakrztuszenia, a następnie utraty oddechu i przytomności. Najbliższy wolny zespół ratownictwa medycznego znajdował się w Czersku, zaś czas dojazdu zastępu z OSP Brusy do Lubni mógł okazać się szybszy, i tak też się stało.

Czytaj więcej...


Brusy, pożar kontenera na śmieci

Interwencje OSP Brusy - piątek, 3 maja 2013 r.

Kilka minut po godzinie 7:00 otrzymaliśmy informację o palącym się kontenerze ze śmieciami na terenie cmentarza w Brusach. Na miejsce udał się zastęp GCBA 6/32 Jelcz, który ugasił palące się wewnątrz kontenera śmieci.

Apelujemy o rozwagę podczas wyrzucania zniczy i wkładów do śmietników. Przed ich wyrzuceniem należy bezwzględnie upewnić się, że znicz został całkowicie zgaszony.Trasa Brusy - Kosobudy, dachowanie pojazdu

Interwencje OSP Brusy - środa, 1 maja 2013 r.

W dniu 01.05.2013 r., kilkanaście minut po godzinie 22:00 zastęp SLRt Ford Transit zadysponowany został do wypadku, który miał miejsce na odcinku Brusy - Kosobudy.

Czytaj więcej...


Peplin, pożar traw

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 21 kwietnia 2013 r.

W dniu dzisiejszym, około godziny 15:30 dwa zastępy gaśnicze z OSP Brusy zadysponowane zostały do pożaru traw w miejscowości Peplin.

Czytaj więcej...


Brusy Wybudowanie, zadymienie w budynku

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 14 kwietnia 2013 r.

W godzinach wieczornych dzisiejszego dnia dwa zastępy z OSP Brusy zostały zadysponowane do zadymienia w budynku mieszkalnym na terenie Brus Wybudowania.

Czytaj więcej...


Trasa Peplin - Kruszyn, wypadek samochodowy

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 2 kwietnia 2013 r.

W dniu dzisiejszym, chwilę po godzinie 10:20 zastęp SLRt Ford Transit z Brus zadysponowany został do zdarzenia drogowego na leśnej drodze pomiędzy miejscowościami Peplin i Kruszyn.

Czytaj więcej...


Brusy, zabezpieczenie lądowania śmigłowca LPR

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 31 marca 2013 r.
Brusy, zabezpieczenie lądowania śmigłowca LPR

Kilka minut przed godziną 13:00 dwa zastępy z OSP Brusy zostały zadysponowane do przygotowania oraz zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Lądowisko znajdować się miało na płycie boiska głównego Stadionu Miejskiego w Brusach.

Czytaj więcej...


Żabno, kolizja dwóch pojazdów

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 10 marca 2013 r.

Kilka minut po godzinie 16:00 zastępy SLRt Ford Transit oraz GCBA 5/24 Jelcz zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Brusy-Chojnice na wysokości miejscowości Żabno.

Czytaj więcej...


Brusy, pożar poddasza

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 7 marca 2013 r.

Kilka minut przed godziną 2:30 dwa zastępy z OSP Brusy zadysponowane zostały do pożaru poddasza w Brusach, przy ulicy Młyńskiej.

Czytaj więcej...


<<  <    19 20 21 22 23  [24]  25 26 27 28 29    >  >>
Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 865 699